Dzień Drzwi Otwartych!

Już w najbliższą sobotę, 29 września zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych! W godzinach 14-18 można do nas wpaść, obejrzeć My School of English od środka i na spokojnie porozmawiać przy kawie lub herbacie.

Jeżeli nadal poszukujesz szkoły marzeń, zajrzyj do nas! Być może to my spełnimy Twoje oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy!

Zostało 290 dni do wakacji :)

 

 

Samych pozytywnych emocji, uśmiechu na codzień i rozlicznych powodów do zadowolenia z siebie w nadchodzącym roku szkolnym życzy My School of English 🙂

Konkurs Talentów w My School of English!

Klub Gier Planszowych w My School of English.

Klub Gier Planszowych, tegoroczna inicjatywa My School of English, okazał się strzałem w dziesiątkę. Nasi kursanci uwielbiają planszówki! O tak, brzmi to niewiarygodnie, ale współczesne dzieciaki, tak bardzo na codzień  zaaferowane światem wirtualnym, bezmyślnie podawanym im na tacy, potrafią i chcą bawić się jak ich rodzice niegdyś. My school of English z największą przyjemnością stwarza im środowisko przyjazne rozwojowi wyobraźni i umiejętności.

Sobotnie spotkania Klubu Gier Planszowych są nieodpłatne dla naszych kursantów.

Bal karnawałowy w My School of English!

Poszukiwane pierwszaki!

Lenka to nasza stała klientka, bardzo grzeczna i mądra dziewczynka, a Maciek chce się przyłączyć, bo spodobały mu się nasze pomysły. Drogi rodzicu, jeżeli masz dziecko w pierwszej klasie szkoły podstawowej to namawiamy Cię z czystym sumieniem do zapisania go do tej właśnie grupy. Będzie sympatycznie, ciekawie i bardzo po angielsku!

Przygotowanie do matury!

Zwracamy się przede wszystkim do uczniów klas drugich liceum. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a materiału jest ogrom, stąd pomysł, ażeby rozpocząć przygotowania do matury już w klasie drugiej. Zachęcamy tych, którzy nie czują się pewnie i wolą spokojne, solidne podejście do tematu. Zajęcia poprowadzi pani Aneta, nasza nowa lektorka i egzaminatorka maturalna w jednym. Zapraszamy!