Kadra

Od lewej: Agata Pretorian, Małgorzata Bachanek i Aneta Wilemska-Rudnik.

Małgorzata Bachanek– założycielka My School of English, lektorka z wieloletnim doświadczeniem, autorka pomocy dydaktycznych, w tym gier edukacyjnych. Blogerka https://teach-in-colour.edu.pl/ Kocha to, co robi, a więc nie pracuje. Uczy poprzez kontekst i w nawiązaniu do szeroko pojętej kultury krajów anglosaskich; w szczególności Wielkiej Brytanii, w której mieszkała (niezmiernie szczęśliwa) cztery lata. Prywatnie: miłośniczka kotów, muzyki britpopowej i czekolady.

Agata Pretorian nasza native speaker’ka z Kanady, absolwentka Uniwersytetu York w Toronto, Ontario (Visual Arts), od 2010 roku w Polsce. Zafascynowana pedagogiką Marii Montessori i warsztatami muzycznymi amerykańskiego programu Music Together bez reszty oddaje się pracy z najmłodszymi. Na zajęciach kreuje niepowtarzalną atmosferę sprzyjającą edukacji. Kocha książki, czytać i gromadzić, jak również czerpać z całkiem sporej osobistej anglojęzycznej biblioteczki na lekcjach. Organizatorka warsztatów i projektów plastycznych, również w My school of English. Prywatnie  szczęśliwa mama trójki dzieci, które jak nikt nauczyły ją cierpliwości, zrozumienia i otwartości.

Aneta Wilemska-Rudnik– nauczycielka z pasją. W swojej pracy stara się łączyć naukę z zabawą, wierząc niezłomnie, iż tylko takie podejście gwarantuje efekty w nauce języka obcego. Jej specjalnością są zajęcia o charakterze projektowym. Uwielbia podróżować, odkrywać nowe miejsca i poznawać ciekawych ludzi. Dotychczas odwiedziła 55 krajów i nie zamierza na tym poprzestać.