O szkole

My School of English powstała w roku 2012 z potrzeby serca Małgorzaty Bachanek, doświadczonej lektorki języka angielskiego, miłośniczki i propagatorki kultury brytyjskiej. Misją szkoły jest uczyć poprzez doświadczanie, zabawę i zanurzenie w kontekście kulturowym, w myśl zasady Konfucjusza: “Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem”. Kameralna atmosfera, indywidualne podejście i zróżnicowanie oferty przysparzają szkole słuchaczy zarówno wśród dzieci, jak i rodziców, kolegów, znajomych. To szkoła, o której każdy może śmiało powiedzieć: “Moja szkoła angielskiego”, a sama pani Gosia mówi: “Moja duma, pasja, życie”.

Mówią o nas:

Angielskiego można się uczyć wszędzie… ale dla mnie liczą się ludzie i atmosfera, dlatego mój wybór padł na My School of English. Kompetencja i osobowość nauczyciela, niebanalne metody i kreatywna motywacja to coś, co wyróżnia My School of English spośród innych bytomskich szkół językowych.

Marta Chrobak

Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm i wspaniała atmosfera. Zachęcam wszystkich maturzystów do nauki z My School of English, bo każda godzina to solidne i efektywne przygotowanie, połączone z zabawą i uśmiechem.

Nadia Rostek

Serdecznie polecam naukę w szkole p. Bachanek. Moja 6 letnia córka uczęszcza tam od września 2015 roku i widzę u niej ogromne postępy, sama dopytuje kiedy pojedzie do pani Gosi – grupy są małe, atmosfera przyjazna. Uważam, że w szkole tej można się wiele nauczyć i przy tym dobrze bawić, ponad to uważam, że to szkoła najlepsza z możliwych do wyboru i dlatego z całą pewnością córka będzie kontynuować naukę.

Joanna Skrzypiec