Oferta

Nasza oferta obejmuje:

 • zajęcia indywidualne i grupowe (maksymalnie 6 osób),
 • zajęcia dla wszystkich grup wiekowych (od 2- latków do seniorów),
 • przygotowanie do matury, egzaminów gimnazjalnych, FCE, CAE,
 • Business English,
 • Direct English,
 • zajęcia plenerowe,
 • zajęcia dla maluszków z opiekunami,
 • warsztaty językowe na miejscu i w Anglii,
 • kursy językowe w Anglii,
 • wycieczki do Anglii.

  Zajęcia dla dzieci:

  „Let’s get started!”

  to zajęcia rodzinne, na które przychodzą dzieci 3-letnie w towarzystwie mam, tatusiów, babć lub dziadków. Spotykamy się na pół godzinki raz lub 2 razy w tygodniu (do ustalenia z rodzicami). Miejscem spotkań jest kolorowy “playroom”, wystrojem przypominający pokoje naszych małych gości. Śpiewamy, bawimy się, poznajemy pierwsze słówka, rymujemy­, w ten sposób powolutku, drobnymi kroczkami, oswajamy dzieci z drugim językiem. Tak wczesny wiek dziecka to bardzo dobry moment na rozpoczęcie nauki języka angielskiego. Dzieci niemalże równolegle uczą się dwóch języków­, swojego ojczystego w domu oraz obcego w szkole. Miła atmosfera, pozbawiona jakiejkolwiek presji ze strony nauczyciela, obecność bliskiej osoby, oraz wystrój wnętrza sprawiają, że dzieci czują się jak u siebie.

  “Let’s play!”

  to zajęcia przeznaczone dla przedszkolaków. Zapraszamy na nie dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Są to spotkania 50-minutowe, przypadające raz lub dwa razy w tygodniu (do ustalenia z rodzicami), na których poprzez zabawę, śpiew, odgrywanie scenek i uczestniczenie w projektach plastycznych, dzieci stawiają coraz śmielsze kroki w języku angielskim. Podstawą kursu może być odpowiednio dobrany podręcznik, którego sympatyczni bohaterowie towarzyszą nam na każdych zajęciach, ułatwiając przyswajanie pierwszych słówek oraz zwrotów lub materiały własne naszej kreatywnej kadry. Jednym z elementów pracy najmłodszych słuchaczy My School of English jest poznawanie żywego języka literatury anglosaskiej, tak na zajęciach, jak i w formie rozszerzonej na warsztatach literackich “Let’s read”. Biblioteczka naszej szkoły rozrasta się w szybkim tempie, wzbogacając o kolejne książki Julii Donaldson, Erica Carle, Roalda Dalha, i wielu innych poczytnych pisarzy.

  “Let’s go to school!”

  to zajęcia dla dzieci szkolnych, od podstawówki do liceum. Tworzymy grupy maksymalnie 6­-osobowe spośród równolatków reprezentujących zbliżony poziom.  Naszym celem jest utrwalenie i pogłębienie materiału wyniesionego ze szkoły publicznej. Uczymy mówić, czytać, pisać i rozumieć ze słuchu. Na zajęciach korzystamy z dobrych podręczników, w tym także brytyjskich wydawnictwa Schofield and Sims, autorskich materiałów dydaktycznych, gier edukacyjnych, perełek literatury anglosaskiej, jak również urządzeń multimedialnych. Zachęcamy dzieci do tworzenia gazetek ściennych, kolorowych notatek, uczestniczenia w projektach plastycznych, muzycznych i kulinarnych. Umawiamy się na zajęcia plenerowe, wspólne wyjścia na babeczki i spektakle. Odpowiadamy sobie na pytanie: Dlaczego właściwie uczymy się angielskiego? W obliczu egzaminu zachęcamy do wytężonej pracy, sprawdzamy zaangażowanie kursantów, motywujemy.

  Zajęcia dla dorosłych:

  „Let’s talk!”

  to zajęcia dla dorosłych mające na celu przełamanie bariery w swobodnym posługiwaniu się językiem angielskim. Na zajęciach w dużej mierze opieramy się na metodzie Direct English, polegającej na zadawaniu pytań i uzyskiwaniu odpowiedzi, a co za tym idzie na budowaniu konwersacji w oparciu o stopniowo poznawane słówka i zagadnienia gramatyczne. Wydawnictwo Direct English, z którym My School of English ma przyjemność współpracować, zaopatruje słuchaczy w podręczniki i płyty CD, jak również umożliwia dostęp do platformy e-learningowej. Na zajęciach nie ograniczamy się jedynie do zadawania pytań w oparciu o podręcznik. Stosujemy także inne materiały (źródłowe i autorskie), gry, prezentacje oraz prelekcje, ponieważ uważamy, że zróżnicowanie planu zajęć zwiększa ich efektywność. Przyjemna i wesoła atmosfera, towarzysząca naszym spotkaniom, sprawia, że uczniowie, dobrze się bawiąc, coraz lepiej i pewniej porozumiewają się po angielsku.

  „Let’s do business!”

  zajęcia te skierowane są do klientów korporacyjnych. Formuła zajęć oraz ich treść, częstotliwość i miejsce spotkań (siedziba szkoły czy firmy) są do ustalenia indywidualnie. My School of English proponuje Państwu profesjonalne szkolenia. Rozpoczynamy testem kwalifikacyjnym, za pomocą którego oceniamy poziom zaawansowania. Następnie, w odpowiedzi na Państwa oczekiwania, opracowujemy program nauczania i przystępujemy do szkolenia. Pracujemy w oparciu o renomowane podręczniki, materiały źródłowe, nagrania. W trakcie trwania kursu przeprowadzamy testy sprawdzające Państwa postępy w nauce, a na koniec egzamin, na podstawie którego sporządzamy opinie o kursantach.